İade & Değişim

İADELER

ONLİNE ALIŞVERİŞ 

.

  • İade koşullarımız nelerdir?

İade işleminizin yapılabilmesi için ürünlerin kullanılmamışetiketinin ve koruyucu alarmının çıkarılmamıştadilat görülmemiş ve yeniden satılabilirlik özelliğinin kaybedilmemiş olması gerekmektedir. Cayma hakkı kapsamında varsa ürün ile birlikte HEDİYE edilen diğer ürünlerinde eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir.

 2- Online mağazanızdan satın alınan ürünlerin iade süresi     kaç gündür?

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde  iade edebilirsiniz. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır.

 

ÜRÜNÜ GÖNDERİN 

 

İade için şunları unutmayın: 

  • İade etmek istediğiniz ürünlerin kesin suretle, etiketlerinin koparılmamış olması gerekmektedir.
  • Kullanılmamış olması ve üzerinde herhangi bir deformasyon olmaması gerekmektedir.
  • Paketi açılan Parfüm ve kozmetik ürünlerin iade yapılmamaktadır.
  • Paketinizi aldığımızda ücret iadesi gerçekleştirmeden önce ürünlerin durumunu kontrol edeceğiz.
  • İade paketiniz depomuz tarafından teslim alındıktan sonra 7 gün içinde alışveriş yapmış olduğunuz ödeme yöntemi ile işleme alınıp iade işlemi yapılacaktır. ( Siparişiniz Kapıda Ödeme veya Havale/EFT ise; vermiş olduğunuz IBAN numarasına. Kredi Kartı aracılığıyla ise; alışveriş yapmış olduğunuz karta yapılacaktır.)

CAYMA HAKKI

Alıcının cayma hakkını kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir.

Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedeli ve iade kargo ücretini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin ödemekle yükümlüdür.

Ancak Kapıda ödeme siparişlerinizde ödeyeceğiniz kargo firmasına ait Kapıda Ödeme Hizmet bedeli tarafınıza iade edilemeyecektir.

Siparişinizden cayma hakkını kullanmak istediğinizi bildirdikten sonra ürünü iade etmek için 14 iş gününüz vardır.